Restauracja na Zaciszu

Obiad niedzielny w gronie rodziny to podstawa dobrze spędzonego czasu. Obiad można smakować tradycyjnie w domu jak i na mieście, ponieważ jest wiele pysznych i niedrogich restauracji. Restauracja na zaciszu to świetne miejsce na niedzielny obiad z rodziną, serwują przepyszne obiady domowe.

Co oferuje restauracja na zaciszu?

Restauracja na zaciszu przyciąga wiele rodzin, ponieważ sam lokal emanuje atmosferą rodzinną, piękne ciche miejsce wypełnione szacunkiem i miłością do drugiego człowieka. Personel jest nieodłączną częścią tej przecudownej atmosfery, na powitanie zawsze obdarują szczerym uśmiechem co jeszcze bardziej zachęca aby częściej odwiedzać restauracja na zaciszu. W menu restauracja oferuje tanie obiady domowe, na pierwsze danie:
rosół,
zupa pomidorowa,
zupa ziemniaczana,
barszcz oraz więcej innych zup a
a na drugie do każdego dania sałatka do wyboru i kompot:
kotlet schabowy z ziemniakami lub z frytkami ,
pierś z kurczaka z ziemniakami lub z frytkami,
pierogi z ziemniakami,
pierogi z serem i wiele innych dań.

gdzie zjeśc na zaciszu

Czy w restauracja na zaciszu można organizować przyjęcia?

Restauracja na zaciszu organizuje przyjęcia urodzinowe, komunie, chrzciny oraz inne mniejsze okazje. Wcześniej personel wraz z klientem ustala menu oraz wystrój stołu i sali, istnieje możliwość dekoracji na własną rękę. Można również przynieść własny tort, placki i ciasteczka. Restauracja na zaciszu gwarantuje chłodnie dla wypieków. Personel z pełnym zaangażowaniem zajmie się tym aby goście czuli się miło i komfortowo.

Dowiedz się więcej na https://wmalymdomku.pl/!