Restauracja na zaciszu – czy to wyjątkowe miejsce na obiad?

Restauracja na zaciszu

Obiady w gronie rodziny są najlepsze, szczególnie wtedy gdy wszyscy przyłożą się do przygotowania obiadu, lecz czasami warto zostawić gotowanie i pójść na pyszne danie na osiedla Zacisze w Warszawie. Restauracja na zaciszu zaprasza na wspólny obiad z rodziną.

Restauracja na zaciszu – czy to wyjątkowe miejsce na obiad?

Restauracja na zaciszu to wyjątkowe miejsce gdzie można zorganizować urodziny, komunie oraz chrzciny. Wystrój lokalu jest bardzo klimatyczny i znajduje się w cichym miejscu gdzie można poczuć się jak w domu. Obsługa jest bardzo uprzejma i zawsze uśmiechnięta co jeszcze bardziej dodaje uroku tej restauracji. Lokal jest czysty, schludny, miło jest spędzić tam czas, szczególnie w gronie najbliższych. Podczas takich okoliczności jak komunię lub chrzciny, personel dekoruje stół na biało lub na życzenie klienta, stół przystrajają piękne bukiety kwiatów. Restauracja na zaciszu oferuje możliwość zamówienia tortu lub ciasta, ale w przypadku, gdy klient pragnie przynieść swój własny wypiek, uzyskuje zgodę.

restauracja na zaciszu

Restauracja na zaciszu czy naprawdę taka pyszna?

Każdy ma swoje smaki ale zdaniem wielu obiady są syte, aromatyczne oraz przede wszystkim tanie. Restauracja na zaciszu serwuje obiady domowe takie jak: rosół, bigos, zupę ziemniaczaną, kotlet schabowy z ziemniakami i mizerią lub inną do wyboru sałatką, naleśniki z serem, pierogi z ziemniakami i wiele innych dań. Zalecam aby na to pytanie samemu odpowiedzieć i posmakować domowe obiady w restauracja na zaciszu.

Dowiedz się więcej na https://wmalymdomku.pl/