Restauracja na zaciszu

Restauracja na zaciszu to idealne miejsce dla osób, chcących zjeść dobry polski obiad. W takim miejscu można zorganizować też urodziny, komunię, czy imprezę weselną. Przy organizacji większych imprez kuchnia może przygotować specjalne menu, nieco różniące się od potraw zazwyczaj przygotowywanych w restauracja na zaciszu.https://wmalymdomku.pl/

Jakie potrawy można zjeść w restauracja na zaciszu?

Restauracja na zaciszu to miejsce serwujące głównie kuchnię polską, w menu znajdziemy więc pierogi z mięsem, z kapustą i grzybami, oraz pierogi ruskie. W karcie znajdzie się też kotlet schabowy z ziemniakami i surówka, kotlet dewolaj z frytkami i kapustą, kluski śląskie z roladą czy gołąbki z sosem pomidorowym. Z dań bezmięsnych w restauracja na zaciszu będziemy mogli zamówić na przykład kluski śląskie z sosem grzybowym, placki ziemniaczane oraz kopytka. W ofercie znajdziemy też wiele zup, jak ogórkowa, pomidorowa, rosół, czy barszcz z uszkami. Co więcej, restauracja ma w ofercie wiele deserów, jak szarlotka, sernik, czy deser lodowy. Znajdziemy tu też wiele rodzajów kaw, jak latte cappuccino, czy Americana.

Jakie są ceny w restauracja na zaciszu?

W restauracja na zaciszu za jednodaniowy obiad zapłacimy około 30 złotych. Zaś dodatek w postaci zupy wyniesie nas 10 złotych. Napoje w restauracja na zaciszu, wahają się pomiędzy 7, a 18 złotych- najtańsza jest woda w butelce, 18 złotych zaś zapłacimy za kawę mrożoną z lodami i bitą śmietaną. Cena za pojedyncze ciastko to około 12 złotych, a za deser lodowy 15 złotych.

Jeżeli podobał Ci się nasz artykuł odwiedź też stronę: https://wmalymdomku.pl/!