Restauracja na zaciszu

Najprzyjemniej jest, kiedy degustacja polskich smaków może odbywać się w anturażu gościnnego i eleganckiego wnętrza znajdującego się w restauracja na zaciszu. Dzięki odpowiedniej atmosferze zapewniającej przez spokój pobliskiej natury możemy skupić się na cieszeniu się rozmowami, wzajemnym towarzystwem i kosztowaniem różnych potraw. Restauracja na zaciszu otrzymała drugą szansę poprzez uczestnictwo w Kuchennych Rewolucjach, które stało się przełomowym momentem dla istnienia lokalu. Dzięki niemu lokal może się cieszyć z dzielenia pysznym jedzeniem oraz z tworzenia społeczności, która z pasją podchodzi do obcowania z polskimi smakami naszej rodowej kuchni.dobra restauracja

Cechuje nas dobra jakość

Staramy się, aby wszystkie potrawy w menu składały się z produktów jak najwyższej jakości. Nasza sztandarowa potrawa, Wielkopolska Wieprzowina Złotnicka, jest popisowym daniem w menu i cieszy się z popularnością między innymi z powodu tradycyjnego charakteru przygotowania. Jesteśmy dumni z tego, że nasza restauracja na zaciszu może oferować Gościom niesamowite doznania kulinarne w oparciu o tradycyjną kuchnię. Produkty, z których składają się nasze potrawy, swoje właściwości zawdzięczają tradycyjnym metodom produkcji.

Domowa atmosfera, domowe jedzenie

Poza przytulnym wnętrzem restauracja na zaciszu, odnajdą Państwo w naszym menu potrawy, które na myśl będą przywodzić domowe obiady. Dla szczególnych ulubieńców rodzinnych, polskich potraw, przygotowaliśmy proste i domowe, ale jednocześnie efektowne połączenia składników, które tworzą artystyczne i przyjemne dla oka kreacje na talerzu.

Sprawdź więcej informacji: https://wmalymdomku.pl/!