Obiady jak u babci

Restauracja “W Małym Domku” to miejsce, które oferuje tradycyjne, polskie obiady domowe zacisze. Można tam skosztować potraw, które niejednemu przypomną smaki dzieciństwa i dania przygotowywane przez babcie. Dla tamtejszych kucharzy najważniejszy jest to, by każdy gość czuł się tam dobrze i mógł wybrać z menu coś dla siebie. Proponują oni zarówno słodkie desery, dania wegetariańskie jak i przysmaki uwielbiane przez najmłodszych smakoszy. 

 

Urozmaicone menu

“W Małym Domku” oferuje przede wszystkim obiady domowe zacisze, ale w menu znajdziemy też inne rodzaje potraw. Restauracja proponuje swoim gościom puszysty sernik z musem ze świeżych malin, tartę Oreo ze świeżymi owocami. Podczas wizyty w restauracji nie możemy pominąć dań głównych, które cieszą się tam największym zainteresowaniem. W menu możemy znaleźć grillowaną polędwiczkę ze świeżymi kurkami duszonymi w śmietanie oraz sałatę ze szpinakiem, szparagami, fetą i orzechami włoskimi. Najmłodsi smakosze też znajdą tam coś dla siebie, ponieważ, z myślą o nich, restauracja przygotowuje naleśniki z czekoladowym kremem nutella oraz chrupiące frytki.

obiady domowe zacisze

Dostawa pod drzwi

Jako jedna z nielicznych, restauracja “W Małym Domku” oferuje obiady domowe zacisze z dowozem do domu. Jest to innowacyjne podejście do klienta i wyjście naprzeciw jego oczekiwaniom. Kucharze mają świadomość, że nie każdy może sobie pozwolić na dojazd do restauracji ze względu na obowiązki. Są też tacy, dla których ta opcja jest o wiele wygodniejsza i mimo klimatu jaki oferuje “W Małym Domku”, wolą zjeść obiady domowe zacisze we własnym mieszkaniu. Wszystkie dania są dostarczane do klienta ciepłe i o konkretnej godzinie, ustalonej podczas składania zamówienia.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij ten link: https://wmalymdomku.pl/