Obiady domowe targówek

W menu obiady domowe tagrówek znajdziemy przede wszystkim kuchnię polską. Ze względu na dużą salę, można tam też organizować imprezy typu urodziny, imieniny czy wesela. Zostaje wtedy przygotowane specjalne menu i szwedzki stół, za dodatkową opłatą można też wynająć lokalny zespół muzyczny. Obiady domowe targówek to miejsce o bardzo przyjemnej i niepowtarzalnej atmosferze.dobre domowe obiadki

Co można zjeść w obiady domowe targówek?

W menu obiady domowe targówek znajdziemy przede wszystkim dania kuchni polskiej, jak kotlet schabowy z surówką i ziemniakami, pierogi czy kluski śląskie z roladą i kapustą. Do najpopularniejszych dań należą pierogi, są w wersji na słono, czyli pierogi ruskie, z mięsem, szpinakiem i kapustą, a także na słodko, z serem białym, z truskawkami, oraz z jabłkami. W obiady domowe targówek dostaniemy też doskonałe zupy, jak zupa szczawiowa, rosół, gulaszowa, barszcz z uszkami i ogórkowa. Wszystkie dania w restauracji są przygotowywane ze świeżych i lokalnych produktów.

Obiady domowe targówek — ceny

Za danie główne w restauracji obiady domowe targówek, czyli na przykład za kotleta z surówką i z ziemniakami, zapłacimy około 30 złotych. Nieco tańsze są pierogi, ich cena waha się od 18 do 20 złotych za porcję, w której będzie 10 sztuk. Napoje w obiady domowe targówek są w przedziale cenowym 7-18 złotych, najtańsza jest woda, zaś najwięcej zapłacimy za kawę mrożoną z lodami i bitą śmietaną. Zupy kosztują od 8 do 12 złotych, najtańszy jest rosół, a najdroższa zupa gulaszowa.

Dowiedz się więcej na: https://wmalymdomku.pl/!