Kosz ze słodyczami

Kosz ze słodyczami — dlaczego warto?

Kosz ze słodyczami to uniwersalny prezent dla każdego. Idea słodkich, elegancko zapakowanych upominków, funkcjonuje na rynku już od wielu lat, dlatego możemy znaleźć coraz ciekawsze warianty wywodzące się od tego pomysłu i tym samym zaskoczyć osoby, które obdarowujemy.

Kosz ze słodyczami-co w nim znajdziemy?

Jak sama nazwa wskazuje, w naszym koszu lądują słodkości. Mogą być to znane wszystkim przysmaki lub wyselekcjonowane delikatesy dla bardziej wymagającego podniebienia. W towarzystwie słodyczy mogą znaleźć się alkohole bądź kawy czy herbaty. Kosz ze słodyczami charakteryzuje się pięknymi ozdobami i detalami, które są nieodłączną częścią całej kompozycji. W zależności od okazji zawartość oraz ozdoby dopasowywane są tak, aby usatysfakcjonować klienta. Inaczej będzie wyglądał kosz ze słodyczami na Dzień Ojca, a inaczej prezent z okazji dwudziestej rocznicy założenia firmy.

Kosz ze słodyczami często stanowi wymyślną kompozycję, do której dołączone mogą być sztuczne kwiaty, porcelana, a nawet świece zapachowe. Jeśli zamawiamy spersonalizowany koszyk, zamiast kupować gotowy zestaw przygotowany w sklepie, możemy w nim umieścić także bardziej osobiste dodatki.

kosz ze słodyczami

Kosz ze słodyczami — ile kosztuje?

Wszystko zależy od zawartości i rodzaju opakowania oraz oczywiście od wielkości zestawu. Małe zestawy najpopularniejszych słodyczy, zapakowane w folię zwieńczoną wstążeczką dostaniemy już od 30 złotych. Za uznane marki z trochę wyższej półki i wymyślnie wkomponowane w zestaw ozdoby, nadal możemy zapłacić mniej niż 100 zł. Jeżeli natomiast marzy nam się kosz pełen delikatesów, w towarzystwie pięknych ozdób, w oryginalnym opakowaniu, zapłacimy od 150 do 200 zł. Oczywiście im więcej dodatków, na przykład w postaci trunków i im bardziej wymyślna oprawa, tym kosz ze słodyczami staje się droższy.

Ostatecznie, każdy znajdzie opcję dopasowaną do swoich wymagań i możliwości finansowych.

Sprawdź ofertę na https://slodkaniespodzianka.pl/!