Kiełbasa palcówki cena

Kiełbasy dzieli się na trwałe (czyli suche), półtrwałe, a także nietrwałe. W dużej mierze jest to uwarunkowane zawartością wody w danej kiełbasie. Kiełbasy trwałe zawierają jej około 36%, nietrwałe znacznie więcej, bo ponad 70%

 

Kiełbasa palcówki cena to tradycyjna kiełbasa suszona. Kiełbasa palcówki cena jest produkowana z jak najlepszej jakości mięsa wieprzowego, które upycha się palcami do jelita, stąd, jak łatwo się domyślić pochodzi nazwa owej kiełbasy. Kiełbasa palcówki cena jest prosta do samodzielnego przygotowania, z racji tego, że nie wymaga ona specjalnego sprzętu. Aby kiełbasa palcówki cena miała wyraźny smak należy ją dobrze przyprawić aromatycznymi przyprawami, solą i pieprzem. Suszenie kiełbasy powinno trwać nie krócej niż 14 dni od jej przygotowania. 

kiełbasa palcówki cena

 

Z czym podawać kiełbasę palcówkę?

 

Z racji, że  kiełbasa palcówki cena  ma wyrazisty słony smak, czuć dużą ilość gorczycy oraz pieprzu i majeranku, nadaje się idealnie do wielu potraw, jak i solo na chlebie z klarowaną cebulką.

 

Najprostszym i najszybszym sposobem na przygotowanie kiełbasy palcówki jest wrzucenie pokrojonych kawałków na rozgrzaną patelnię, lekkie smażenie jej  i dodanie jajek. Kiełbasa palcówka cena idealnie nadaje się do jajek sadzonych, dodatkowo można dołożyć jakąś sałatkę by posiłek był wzbogacony o więcej wartości odżywczych. Wiele osób również używa kiełbasy jako składnika do zup. Przygotowując zupę można dodać wedle uznania plasterki kiełbasy by nadać jej charakteru. 

 

Zobacz więcej na: https://zmswiderscy24.pl/kielbasa-palcowka