Kalendarz adwentowy z czekoladkami

Święta to czas rodzinny, pełen ciepła, miłości i magii. Wiele osób nie potrafi się go doczekać, właśnie przez jego niezapomniany klimat. Na początku grudnia dzieci oraz dorośli sięgają po ulubiony kalendarz adwentowy z czekoladkami, który ułatwia odliczanie dni do świąt. 

kalendarz adwentowy z czekoladkami

Spersonalizowany kalendarz adwentowy

Z roku na rok, w sklepach pojawia się coraz więcej zestawów, które umożliwiają wykonanie własnego i spersonalizowanego kalendarz adwentowy z czekoladkami. Dzięki temu możemy zaskoczyć naszych bliskich, i stworzyć im ich własne kalendarze, które będą zawierały ich ulubione słodycze. 

Takie rozwiązanie znakomicie sprawdzi się u osób, które lubią robić różnego rodzaju robótki lub które mają uczulenia pokarmowe, albo są na  dietach wymagających specjalnego jedzenia. To, co włożymy do kalendarza adwentowego, zależy tylko od nas i naszej pomysłowości. 

Jak stworzyć własny kalendarz adwentowy? 

Aby stworzyć własny kalendarz adwentowy z czekoladkami nie trzeba za dużo. Wystarczy kupić 24 opakowania lub torebki, ulubione cukierki, kolorowe mazaki, sznurek oraz małe klamerki.  Następnie trzeba użyć wyobraźni i podpisać koperty, wrzucić do nich wybrane produkty, zakleić i przywiesić do sznurka, a co najważniejsze świetnie się przy tym bawić. 

To jak będzie wyglądał własnoręcznie robiony kalendarz adwentowy z czekoladkami zależy tylko od Ciebie i Twoich pomysłów. Tworzenie takiego kalendarza to również świetna zabawa dla całej rodziny. 

Więcej na https://www.slodyczezpomyslem.pl/oferta/produkty/boze-narodzenie/kalendarze_adwentowe/