Dobre obiady targówek

W poszukiwaniu dobrej jakości dań oraz dobre obiady targówek, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej restauracji. Nasz lokal stał się rozpoznawalny dzięki programowi telewizyjnemu “Kuchenne Rewolucje” i pod której patronatem Magdy Gessler rozpoczęła się przemiana lokalu. Powstało nowe wnętrze, nowa karta dań, a potrawy zostały ubogacone o produkty, których produkcja oparta jest o tradycyjne metody, co zapewnia im najwyższą jakość i świeżość. Nasze posiłki można spożywać na miejscu w Małym Domku leżącym obok Zacisza, ale możliwy też jest dowóz online.smaczne obiady warszawa

Szansa na zaistnienie

Dzięki pomocy znanego Eksperta, nasz lokal został obdarowany drugą szansą i otrzymał nowe życie. Chcemy, aby nasze menu zadziwiało naszych Klientów dobre obiady targówek pysznymi potrawami, których będzie cechowała dobra jakość i niestandardowy sposób podania w efektownych połączeniach dań. Jednym z naszych popisowych dań stała się Wielkopolska Wieprzowina Złotnicka, która od 12 maja 2009 jest wpisana na polską listę produktów tradycyjnych.

Domowe obiady dla zabieganych

W naszej ofercie można znaleźć propozycję dla Klientów, którzy poszukują dobre obiady targówek na zamówienie. Realizujemy dowóz naszych zestawów lunchowych oraz domowych dobre obiady targówek na terenie Targówka, Białołęki oraz pobliskich Marek i Ząbek. W przygotowaniu domowych potraw staramy się, aby odbiorcy naszych dań w trakcie posiłku odczuli poczucie, że spożywają posiłek przygotowany domowymi metodami w przytulnym nastroju. W naszym menu zawarta jest lista ciekawych propozycji przystawek i zdrowe sałatki.

Po więcej informacji zajrzyj na: https://wmalymdomku.pl/!