Nie masz czasu w kółko myć samochodu? Mamy rozwiązanie

Zapewne każdy uwielbia dbać o własny samochód w taki sposób, by wyglądał wspaniale oraz estetycznie. W szczególności, jeżeli jest to pojazd firmowy i wyjątkowo przejmujemy się poprawnym odbiorze firmy. Nie ma nic gorszego, niż uświniony wóz ze znakiem marki organizacji zaparkowany pod miejscem narady lub spotkania. Tedy też, ważne będzie, by przed wyprawą skorzystać z usług porządnej myjni samochodowej, co powinno załatwić sprawę. Bywa jednak, że wyprawa do punktu docelowego trwa kilka godzin, a do przebycia jest kilkaset mil. Przy dobrej pogodzie czterokołowiec nie powinien się ubrudzić, jednak Zapewne każdy, kto przejeżdżał takie odległości wie, jaką zmorą są robaki.

Co robić jeśli po niekrótkiej jeżdzie cały wóz pokryty jest plamami po robaczkach?

1. Można starać się znaleźć myjnię samochodową na miejscu, jeżeli jest na to czas. Niestety, niejednokrotnie punkty usługowe mające w swej ofercie usuwanie owadów z karoserii mają napięty grafik i ciężko jest zostać obsłużonym natychmiast.

2. Sieć oferuje co niemiara niedługich filmików odnośnie usuwania brudów po robaczkach z pojazdu jak i szyb. Powątpiewam jednakowoż, by tuż przed ważkim spotkaniem kierowca posiadał czas na sprawdzanie, wyszukiwanie i organizowanie rozwiązania.

3. Dobrym wyjściem będzie wcześniejszy sprawunek specjalistycznego specyfiku umożliwiającego usuwanie owadów z karoserii. Na rynku znajduje się sporo środków, które są skuteczne i proste w stosowaniu. Dodatkowo, czas w którym umożliwiają usunąć brzydkich plam jest krótki, co nie powinno zakłócić planu dnia.
Wybierając się w dłuższą trasę, do listy rzeczy, o których dobrze jest nie zapominać, należy koniecznie doliczyć jedną z zaproponowanych przeze mnie możliwości, szczególnie, gdy sprawą ogromnej wagi jest estetyczny wizerunek auta.

usuwanie owadów z karoserii


Niestety bywa, że plamy po owadach są szczególnie paskudne, a także niesłychanie trudno jest je usunąć przy pomocy łatwodostępnych chemikaliów. Wtedy zostaje nam jedno – udać się do myjni, jaka dysponuje chemikaliami o zwiększonej sile działania, często trującymi, a także to im zlecić skrupulatne doczyszczenie wozu.