Co pożądane byłoby wiedzieć na temat salonów pielęgnacji aut.

Ostatnio otwarty salon pielęgnacji samochodów zaprasza klientów kochających troszczyć się o własne auta.
Najatrakcyjniejsze auto spa Kraków oferuje właśnie teraz! Zajedź i sam zobacz i wypróbuj. Najatrakcyjniejsza myjnia bezdotykowa w Krakowie. Możliwość umycia każdego typu auta bez względu na jego stopień zabrudzenia. Małe ceny na tle jakości świadczonych usług.

W jaki sposób zadabać o automobil

auto spa Kraków

Sympatyczny personel. Opcja rozmienienia pieniędzy na miejscu. Dbałość o najdrobniejszy element. Najlepszej jakości kosmetyki do auta. Pełen profesjonalizm. To tylko niektóre plusy. Jako jedyna spółka wszystkie obowiązki pełnimy z pasją i dbałością. Zaspokojenie klienta gwarantowane. Dbamy o cały samochód a nie tylko i wyłącznie o zewnętrzną najbardziej widzialną karoserię. Na żądanie klienta możemy wypolerować cały samochód. Specjalne środki do pielęgnacji felg pozwalają na podkreślenie ich w delikatny a równocześnie przykuwający uwagę sposób. Proponujemy także naprawę uszkodzeń, zmianę odcienia a także wygładzanie ich.

To co powienieś znać o pielęgnacji auta

renowacja tapicerki skórzanej Kraków

Kraków dba nie jedynie o zewnętrzny wygląd auta. Odkurzenie całego środka, i wyczyszczenie tapicerki jest dla nas radością a także satysfakcją. Renowacja tapicerki skórzanej Kraków oferuje z utrzymaniem pełnego profesjonalizmu wykonywań. Po wyeliminowaniu odbarwienia oraz zniszczonego lakieru auto wygląda jak nowe. Po spotkaniu z naszymi specjalistami auta są jak nowe. Nasi klienci są zadowoleni na co wskazują ich oceny i opinie. Jako jedni z nielicznych przedsiębiorstw oferujemy również usługi dla motocykli. Troszczymy się o każdy detal. Chronimy elementy ze skóry jak także lakier, specjalną powłoką pomagającą uchronić lakier przed odpryśnięciami. Zabezpieczamy szyby oraz osłony. Umycie wszelkich elementów chromowanych z zabrudzeń nie zarysowywując ich.
W naszej ofercie znajduje się także czyszczenie samochodów rolnych i innych pracujących mocno zabrudzonych maszyn. Przybądź, sam zobacz i oceń.